Üşüme İçin Hacamat

Üşüme İçin Hacamat

konya hacamat

Osmanlı Hacamat & Sülük Terapi

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerli Arkadaşlar;

Hacamat Olun Üşüme Derdiniz Bitsin 

-Kış mevsiminde vücudun üşümesi normal bir tepkidir. Sağlıklı vücut üşür tabiki. Fakat; Üşünmeyecek hallerde de vücudun üşüyor olması, giyinik halde iken de vücuda gelen üşüme kesinlikle normal değildir.

-Bu nokta da kan dolaşım sisteminde  ki, kapiller de ( kılcal damarlar da ) anormal bir durum söz konusudur. Kılcal damar tıkanıklığı veya dolaşım bozukluğu ilgili bölge de, sıcak ve oksijenli kanın dolaşımının yetersiz olması demektir. Bu durum vücut ısısını düşürür, üşümeye sebeb olur.

-HACAMAT bu rahatsızlık için gerçek bir çaredir. Kılcal damarların aktif edilmesini sağlayacak, kan dolaşım sistemini hızlandıracak ve ; sonuç olarak, vücudun ısınmasını sağlayacaktır.

Şekeri düşük olan hastalar, kan değerleri düşük olan hastalar, tansiyonu düşük seyreden hastalar ;;; Sizler için de uygulanabilecek bir yöntem tabiki mevcut.

Uzm. Haccam Uğur Güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>